Vitajte vo svete Wellness & Spa

Vitajte vo svete Wellness & Spa, vo svete relaxácie a božskej pohody. Vychutnajte si neopakovateľnú atmosféru celkového uvoľnenia a wellness služieb. Čaká na Vás čarovný svet vôní, farieb, životodarnej vody a príjemných tónov hudby...

          


Saunové ceremoniály v saune Chopok...

Chcete si spestriť saunovanie? U nás si môžete vychutnať saunovanie trochu inak, každú stredu alebo sobotu s profesionálnym masterom vo Wellnesse & Spa v novej saune CHOPOK. Ideálne pre tých, ktorí milujú relax a sauny. Príďte si vychutnať nádherný výhľad na Chopok v príjemnej, suchej saune. Tešíme sa na Vás.

Zavrite oči a relaxujte...

Bylinková inhalácia

Príjemné vône liečivých byliniek blahodarne pôsobia na všetky Vaše zmysly a orgány. Príjemná aróma a teplo uvoľní Vaše telo i dušu.


Soľná inhalácia

Priaznivé účinky soli na pokožku sa prejavujú v jej prirodzenom vyhladení a celkovom prekrvení. Soľná inhalácia je vhodná pri alergiách a ochoreniach dýchacích ciest.


Mentolová inhalácia

Sila mentolu spolu s parou prečistí dýchacie cesty a uvoľní póry pokožky. Príjemné sedenie, vlhko a teplo, to je ďalší relax pre Vaše telo a dušu.


Rímsky kúpeľ

Doprajte si božský pocit v parnom a horúcom prostredí. Nájdite harmóniu organizmu ako za dávnych rímskych dôb.


Suchá fínska sauna

Klasické suché saunovanie, dokonalé prehriatie a očista organizmu. Kombinácia suchej sauny so studeným kúpeľom dodá Vášmu telu energiu a odbúra akýkoľvek stres.

 

Ďalšie atrakcie

Zlaté kreslo - Bešeňovský unikát
Vyhrievané kreslo z 24-karátového zlata. Jediné svojho druhu v Európe. Podobné kreslo vlastnil aj panovník Alexander Veľký.

Kneippov kúpeľ
Odhodláte sa vstúpiť na cestu prekvapenia? Prechádzka po bazénikoch, v ktorých sú na dne kamienky a kde sa strieda horúca a studená voda i bublinky. Príjemné prekvapenie dopĺňa suchá hmla a možnosť ochladiť sa ľadovou drťou. Kúpeľ prekrví Vaše dolné končatiny, stimuluje krvný obeh a podporuje imunitu organizmu.

Hydromasážny bazén
Pôžitok z malých bubliniek v hydromasážnom kruhovom bazéne o priemere 4,5 m, ktorý pohladí každý kúsok Vášho tela. Hviezdna obloha a pôžitok z mikromasáže pomáha k lepšiemu prekrveniu i celkovej svalovej relaxácii organizmu.

Tepidárium
Príjemne unavený a rozhorúčený organizmus môžete nechať chvíľu odpočinúť a nechať sa unášať blahodárnymi účinkami otuženého tela. Túto možnosť Vám poskytne 9 vyhrievaných ležadiel.

Ochladzovací bazén
Striedanie pobytu v jednotlivých saunách s ochladzovaním organizmu v bazéne s ľadovou vodou.Veľmi dobre pôsobí na prekrvenie tela a pomáha k otužilosti.

Bešeňovské skaly
Nič nie je lepšie na opuchnuté nohy ako masáž s vodnými tryskami. Špecifickú atmosféru dodáva studená para.

Vodná smršť
Rozhorúčenú pokožku osvieži efekt studenej a teplej vody. Táto ochladzujúca procedúra napomáha k väčšej otužilosti i k lepšiemu prekrveniu tela.

Hydromasážna sprcha
Teplota vody a sila tlaku masážnych trysiek príjemne osvieži telo a zbaví stresu. Je vhodná po fyzickej i psychickej záťaži.

Hydromasáž nôh
Masáž špeciálne zameraná na dolné končatiny, na odstránenie pocitu ťažkých a opuchnutých nôh. Ideálna na uvoľnenie po náročnej turistike, alebo dlhej zimnej lyžovačke.

Pramenitá voda
Pravidelný pitný režim zabezpečí čistá voda.

Pravidlá saunovania

Aby ste si relax vo Wellness & Spa vychutnali naplno, dovoľujeme si Vás požiadať o dodržiavanie nasledujúcich pravidiel:

  • Wellness je miestom oddychu, relaxu a načerpania nových síl. Prosíme, rešpektujte preto ticho, súkromie a intímnu atmosféru.
  • Saunovanie prebieha bez plaviek - Wellness & Spa je naturistický. Používajte plachtu, ktorú dostanete pri vstupe do Wellness & Spa.
  • Pred saunovaním odporúčame osprchovať sa a utrieť sa dosucha.
  • Neodporúčame ísť do Wellness & Spa príliš nasýtený, ani nalačno. Tekutiny dopĺňajte pravidelne počas procedúr. Pred saunovaním je zakázané požívať alkohol.
  • Maximálny pobyt vo Wellness & Spa je 3 hodiny.
  • Vstup do Wellness & Spa je povolený pre osoby staršie ako 12 rokov. Saunovanie pre deti od 6 do 12 rokov prebieha od 10:00 do 14:00 hod.

TOP PARTNERI: