Najvýhodnejší vstup do vodného raja

Nechajte sa okúzliť čarokrásnym prostredím Liptova a zasnežených Tatier. Navyše vám tento balík prinesie niekoľko výhod ako je jedinečný pobyt priamo v rezorte Gino Paradise Bešeňová a vstup do vodného raja za zvýhodnenú cenu aquapassu so zľavou až do 50%. Okúste geotermálny prameň prinášajúci blahodarne účinky na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, ktorý má priaznivé kozmetické účinky.

Aquapark & Saunový svet = 5€ + 5€

images/hotel/aquapark a sauna.jpg

Získajte späť svoju stratenú energiu v rezorte Gino Paradise Bešeňová so vstupom do aquaparku za 5 € a saunového sveta za 5 €. Doprajte si s naším výhodným balíkom blahodárne účinky termálnych prameňov Gino Paradise Bešeňová so saunovým svetom na obnovu duševných, telesných síl a prevencie pred chorobami.


     >>  VIAC INFORMÁCIÍ O PONUKE <<

Vstup do aquaparku len za 5 €

Vyberte sa k nám na hrejivý pobyt do rezortu Gino Paradise Bešeňová a ušetrite až 65% z ceny vstupu – len na našom webe. Toboganová veža, bazén s morskými vlnami, termálne bazény a blahodárne saunovanie so závanom wellness relaxu – to všetko vás čaká v Hoteli Bešeňová. S naším výhodným balíkom si užijete aqua wellness pobyt v termálnych bazénoch i saunách za najlepšie ceny.


     >>  VIAC INFORMÁCIÍ O PONUKE <<

4 noci za cenu 3

Dovolenka u nás sa skutočne oplatí. Veď kto iný vám dá ubytovanie pri aquaparku zadarmo? Ubytujte sa u nás na 4 noci a dáme vám jednu noc zadarmo. Predĺžili sme váš pobyt u nás, aby ste mali dostatok času na oddych, relax a zábavu počas dovolenky v aquaparku.


     >>  VIAC INFORMÁCIÍ O PONUKE <<

7 nocí za cenu 6 nocí

Dovolenka na Liptove sa oplatí! Doprajte si relax v bazénoch Gino Paradise Bešeňová, blahodarný wellness i aktivity v aquaparku. Teraz na to budete mať dostatok času, lebo my vám vašu dovolenku v  predĺžime. Ubytujte sa v Hoteli Bešeňová**** a my zaplatíme 1 noc za vás. Tak nerobte kompromisy a užívajte si svoju zimnú dovolenku naplno!


     >>  VIAC INFORMÁCIÍ O PONUKE <<

TOP PARTNERI: