Kongresové centrum Hotela Bešeňová***+

Priamo v najlepšom vodnom raji na Slovensku vyrástli  kongresové priestory, ktoré ponúkajú kapacitu až pre 500 osôb. Kongres, ubytovanie, reštaurácie a wellness sú „pod jednou strechou“. Moderné kongresové centrum splní požiadavky aj tých najnáročnejších klientov!

  

LUXUSNÉ PRIESTORY, EXKLUZÍVNE VYBAVENIE

Nové kongresové priestory ponúkajú tri veľkoryso zariadené sály na ploche až 1000 m². Jednotlivé miestnosti sú medzi sebou prepojené, čo umožňuje ich flexibilné využitie a variabilné usporiadanie. Všetky miestnosti sú vybavené modernou technikou, ktorá poskytne dokonalé technické zázemie pre každú firemnú akciu.

Pred sálami sa nachádza foajé s výhľadom na vodný raj. Sály sú navrhnuté tak, aby zapadli do osobitej architektúry areálu, sú veľmi elegantné a štýlové. Zo všetkých priestorov je exkluzívny výhľad na Liptovské pohoria. Do kongresových miestností je prístup tak z externého prostredia, ako aj priamo z areálu. Konferenčné priestory majú vlastnú recepciu.

Kongresová sála I.: Najväčšia sála s kapacitou až 350 miest (divadelný typ sedenie) s kompletným technickým vybavením. K dispozícii sú tu aj 3 tlmočnícke kabíny.

Kongresová sála II.: Miestnosť je vhodná pre menšie skupiny do 50 miest (divadelný typ sedenia).

Kongresová sála III.: Kapacita 100 miest na sedenie s kompletným technickým vybavením.

VŠETKO POD JEDNOU STRECHOU

GINO PARADISE Bešeňová je celoročne otvorený vodný raj založený na využívaní geotermálnej energie. Leží v srdci Slovenska v regióne Liptov, je tak jednoducho dostupný zo všetkých hlavných dopravných ťahov (500 m od diaľnice D1). Vodný raj ponúka relax v geotermálnych a čírych bazénoch, Wellness & Spa, fitnes, komfortné ubytovanie priamo v areáli, reštaurácie a parkovanie.

GASTRONÓMIA
Priamo pod kongresovým centrom je nová štýlová reštaurácia pre viac ako 170 ľudí. Súkromie a pohodlie v rámci reštaurácie poskytuje salónik. Bezprostredne pri kongresovom centre sa nachádza reštaurácia KOLCHURY s barom.

UBYTOVANIE
GINO PARADISE Bešeňová poskytuje dostatočný počet ubytovacích kapacít v Hoteli Bešeňová***+ (celková kapacita až 404 lôžok). Vodný raj tak ponúka účastníkom kongresu komplexné služby na jednom mieste a absolútny komfort.

WELLNESS & SPA
Nie je nič príjemnejšie, ako si po celodennom školení užiť relax v 23 bazénoch s čírou a geotermálnou vodou, v exkluzívnom Welness & Spa (sústava 5 sáun, Kneippov kúpeľ, masážne sprchy), či adrenalín na 15 toboganoch a zábavu v morských vlnách. Hosťom sú k dispozícii aj Relax a Fitnes centrum.

OKOLIE – región Liptov
V okolí GINO PARADISE Bešeňová sú ďalšie možnosti teambuildingových a voľnočasových aktivít – rafting, štvorkolky, lanové parky, vyhliadkové plavby na Liptovskej Mare, let balónom, turistika, lyžiarske strediská ...

  

Náš tip: Netradičná svadba snov
Nenájde sa zaujímavejšie miesto na svadbu ako je GINO PARADISE Bešeňová. Krásne prostredie areálu je vhodné hoci aj na svadobný obrad pod holým nebom. Sály poskytujú dostatočný priestor na obľúbené okrúhle stoly, rauty aj tanečný parket. Mladomanželia môžu zahodiť starosti a nechať všetko na tím odborníkov, ktorí sa postarajú o každý detail.

 

 


Pre viac informácií a rezervácie, prosím, kontaktujte nás na čísle +421 917 99 88 63 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ
034 83 Bešeňová 136, Slovenská republika
tel: +421 44 4307 708
fax: +421 44 4307 852
www.ginoparadise.sk

TOP PARTNERI: