Culinary week Jasná

Užite si čisté a poctivé chute inšpirované prírodou v podaní pražskej reštaurácie LE TERROIR. Navštívte Lukovú už 26. - 28.1.2017 a to až 1670 m. n. m. Nechýbajte.

 

 

Ďalšie nočné saunovanie 28.1.

Ste fanúšikom saunovania a obľúbili ste si noci saunových rituálov? Máme pre Vás skvelé novinku! Pretože záujem stále rastie naplánovali sme pre vás nové nočné saunovanie.

 

 

V zime 2x viac horúcich zážitkov na Liptove

Navštívte GINO PARADISE Bešeňová a získajte celodenný vstup Tropical packet do Tatralandie s fantastickou cenou len za 13,90 alebo 12,90 eur / osobu online cez www.gopass.sk.. Stačí Vám zakúpiť akýkoľvek vstup do GINO PARADISE a do 14 dní od nákupu navštíviť Aquapark Tatralandia. 

Školský výlet v raji

Vychutnajte si deň bez školských povinností a zabavte sa v GINO PARADISE. Len u nás na Vás čaká adrenalínová jazda na najdlhších toboganoch na Slovensku, pravé morské vlny a ešte oveľa viac! Špeciálne ceny celodenných vstupov SEA & FUN PACKET len za 9 eur platia v termíne od 5.9.2016 do 30.6.2017.

LIPTOV Region Card

Regionálna zľavová karta LIPTOV Region Card Vám otvorí brány do najväčších atraktivít, výletných miest a partnerských zariadení v regióne ešte výhodnejšie.

TOP PARTNERI: