• http://hotelbesenova.sk/sk/dovolenka-s-aquaparkom-zadarmo/

NOVINKA LETA : Cestujte svetom...

Nemusíte zháňať letenky, ak chcete zažiť svetové leto. Príďte k nám! Celý areál bude dýchať svetovou atmosférou. Počas jednotlivých dní spolu precestujeme celý svet. A čo konkrétne Vás čaká? ...

Detské saunovanie každú sobotu

Sauna pre Vás a Vaše deti, každý víkend iný príbeh, iná atmosféra, neváhajte a príďte si oddýchnuť a nabrať nové sily...

Fashion show - obdivujte s nami 30.7.

Na top evente svetového leta v GINO PARADISE Bešeňová nesmiete chýbať. Zažite atmosféru talianskeho Milána a svetovej Fashion show, na ktorej sa predvedú osobnosti slovenského a českého showbiznisu. Uvidíte svetové modely značky Carpe DM od dizajnérky Dobravy Míčka Škvaridlovej. Čerešničkou na torte bude špeciálne koncertné vystúpenie Majka Spirita... 

Hrajte s nami svetovú hru

Hrajte s nami svetovú hru a získajte slnečné okuliare. Necestujte do sveta, objavujte svet u nás! Sledujte mapu, nájdite heslá a odneste si darček.

#bryndzapeople hľadá teba - letná súťaž!

Úžívali ste si slnečné lúče a ostala vám vtipná spomienka na pokožke? Nevadí, zapojte sa do našej letnej súťaže #bryndazpeople a vyhrajte Hyundai na víkend s plnou nádržou. 

NOVINKA LETA : Sledujte príbeh žralokov...

Živé exotické žraloky našli domov v Gino Paradise Bešeňová. Videli ste už plávajúce žraloky? Neváhajte a príďte sledovať morských predátorov na vlastné oči. Sledujte ich príbeh spolu s nami.

 

NOVINKA LETA : Plávajte ráno...

Ste fanúšikom ranných športov? Milujete sviežosť rána? Alebo si udržujete kondičku? Len u nás si môžete zaplávať 2x do týždňa, každú stredu a sobotu, ešte pred otvorením prevádzky, a to v čase od 7:30 do 9:00 hod.

Beauty poradenstvo každý piatok

Poradíme Vám ako sa líčiť, ako byť ešte krajšia. Celé leto, každý piatok na Vás čaká poradenstvo a líčenie MARY KAY. Nezabudnite každá žena môže byť krásna. 

TOP PARTNERI: