NOVINKY LETA 2016

Novinky na letnú sezónu 2016

Opäť pre Vás pripravujeme skvelú sezónu! Toto leto bude u nás SVETOVÉ, plné príbehov, zábavy a top eventov.

 

Noci zážitkového saunovania 27.- 28.5.

Víkend 27. - 28.5.  bude patriť relaxu, oddychu ale hlavne saunovým ceremoniálom. Pri mesačnom svite si vychutnáte saunovací maratón v piatok aj v sobotu v podaní našich sauna masterov, na 15 saunových ceremoniáloch, maratón potrvá od 21.00 do 24.00 hod. ráno. 

Súťaž o vstupy: Máj lásky čas

Pozvite Vašu lásku k nám, pobozkajte ju u nás, odfoťte sa a pošlite fotku na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Následne fotku pridáme do albumu na facebooku s názvom Máj lásky čas. Fotka s najväčším počtom like-ov a zdieľaní vyhrá 2 vstupy SEA & FUN vstupy so vstupom do WELLNESS & SPA...

Zábavno-adrenalínová zóna - príprava na leto

Vážení návštevníci, z dôvodu plánovanej rekonštrukcie bude od 30.5. do 2.6. mimo prevádzky zábavno-adrenalínová zóna (toboganová veža a bazén s umelými vlnami). V prevádzke bez obmedzení ostáva - vnútorný detský bazén s detským hradom, bazénova hala s 3 vnútornými bazénmi a nerezovým toboganom a 2 vírivkami na vonkajšej terase a termálne bazény. Ospravedlňujeme sa za dočasné obmedzenie, údržbou bazénov dosiahneme zvýšenie pohodlia pre Vás, našich návštevníkov. 

Saunové ceremoniály v saune CHOPOK

Pozývame Vás na originálne saunové ceremoniály do novej sauny v GINO Paradise Bešeňová, každú stredu a sobotu od 17:00 hod. ..Tešíme sa na Vás

 

 

Školský výlet v raji

Vychutnajte si deň bez školských povinností a zabavte sa v GINO PARADISE. Len u nás na Vás čaká adrenalínová jazda na najdlhších toboganoch na Slovensku, pravé morské vlny a ešte oveľa viac! Špeciálne ceny celodenných vstupov SEA & FUN PACKET len za 8 eur platia v termíne od 2.9.2015 do 30.6.2016.

TOP PARTNERI:

    

  


       Reklamné tlačoviny, pútače, plagáty, billboardy, bannery, samolepky - www.willmark.sk