Zamknij oczy i zrelaksuj się...

Ziołowa inhalacja

Przyjemny zapach ziół unoszący się w powietrzu, relaksuje Państwa zmysły i system nerwowy. Kojący aromat odpręża ciało i duszę.


Inhalacja solna

Leczniczo działająca na skórę sól pobudza krążenie i ożywia całe ciało. Inhalacja solna jest wskazana w alergiach i chorobach dróg oddechowych.


Inhalacja mentolowa

Wdychana para z olejkiem mentolowym oczyszcza drogi oddechowe i otwiera pory skóry. Wygodne siedzenia, ciepło i wilgoć relaksują Państwa duszę i ciało.


Łaźnia parowa rzymska

Łaźnia rzymska zapewni Państwu chwile pełnego relaksu. Tutaj odnajdą Państwo harmonię organizmu jak za dawnych czasów.


Sucha sauna fińska

Klasyczna sauna fińska doskonale ogrzewa i oczyszcza Państwa organizm. Połączenie suchej sauny z zimnym prysznicem doda Państwu energii i pomoże odreagować stres.

 

Typy sáun

 

Bylinková inhalácia

Príjemné vône liečivých byliniek blahodarne pôsobia na všetky Vaše zmysly a orgány. Príjemná aróma a teplo uvoľní Vaše telo i dušu.


Soľná inhalácia

Priaznivé účinky soli na pokožku sa prejavujú v jej prirodzenom vyhladení a celkovom prekrvení. Soľná inhalácia je vhodná pri alergiách a ochoreniach dýchacích ciest.


Mentolová inhalácia

Sila mentolu spolu s parou prečistí dýchacie cesty a uvoľní póry pokožky. Príjemné sedenie, vlhko a teplo, to je ďalší relax pre Vaše telo a dušu.


Rímsky kúpeľ

Doprajte si božský pocit v parnom a horúcom prostredí. Nájdite harmóniu organizmu ako za dávnych rímskych dôb.


Suchá fínska sauna

Klasické suché saunovanie, dokonalé prehriatie a očista organizmu. Kombinácia suchej sauny so studeným kúpeľom dodá Vášmu telu energiu a odbúra akýkoľvek stres.

 

TOP PARTNERZY: