Rekonštrukcia vrcholí

Ako iste viete, pripravujeme pre vás nové vylepšienia areálu v Bešeňovej, ak vás zaujíma ako sme pokročili a kedy rekonštrukcia skončí, neváhajte a  vychutnajte si aktuálne vydanie AQUANEWS.

 

 

Valentínsky Hurikán

Nepremeškajte Valentínsky Hurikán a príďte spoločne osláviť sivatok zamilovaných do Huricane Factory! 

Špeciálna akcia platí do 19.2.2017

 

AquaNEWS na surfe

Máme daľšiu novinku!

Relácia AQUANEWS vám bude prinášať aktuálne informácie z diannia v našich strediskách, pozrite si najnovšiu epizódu. A pozor už v Piatok daľšia epizóda o rekonštrukcii Gino Paradise Bešeňová.

 

Ďalšie nočné saunovanie 25.2.

Ste fanúšikom saunovania a obľúbili ste si noci saunových rituálov? Máme pre Vás skvelé novinku! Pretože záujem stále rastie naplánovali sme pre vás nové nočné saunovanie.

 

 

Zima - 2x więcej zabawy na Liptowie

Odwiedź GINO PARADISE Bešeňová i zdobądź całodzienny bilet wstępu do Tatralandii po niesłychanej cenie. Poznaj to, co najlepsze na Liptowie i podwójnie korzystaj z relaksu i zabawy w bezkonkurencyjnej cenie!

 

Aktualne informacije

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że w dniu 18. 9. końca leto w GINO PARADISE Bešeňová i dlatego z 19.9 rozpocząć prace związane z leczeniem niektórych częściach serwisu. Więcej...

Szkolna wycieczka do raju

Delektujcie się dniem bez szkolnych obowiązków i przyjedźcie zabawić się do wodnego raju. Tylko u nas czeka na wszystkich jazda pełna adrenaliny na najdłuższych zjeżdżalniach Słowacji, prawdziwe fale morskie oraz więcej! Specjalne ceny całodziennych biletów SEA & FUN PACKET tylko za 9 € obowiązują w terminie od 5.9.2016 do 30.6.2017.

LIPTOV Region Card

Karta regionalna LIPTOV Region Card upoważniająca do zniżek jeszcze szerzej otworzy Państwu drzwi do największych atrakcji, miejsc turystycznych oraz obiektów partnerskich w regionie. 

 

TOP PARTNERZY: